Podgronská Républika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Matsko Smrek
Matsko Smrek
Posts : 39
Join date : 2021-09-19
Age : 28

Zakończenie kampanii wyborczej SdPR Empty Zakończenie kampanii wyborczej SdPR

Sat Oct 23, 2021 12:02 pm
Na rynku novomaslanym pomimo wietrznej i pochmurnej pogody zebrali się mieszkańcy miasta, oraz zaproszeni przez polityków SdPR goście - między innymi pełniący obowiązki Prezydenta Republiki Kazmir Šaflik. W zgromadzeniu udział biorą także wszyscy kandydaci na posłów Rady Poselskiej - oprócz przewodniczącego SdPRu i premira Matsko Smreka, także Kornel Tlok i Jósko Trocky.

Na scene wszedł przewodniczący SdPR - Matsko Smrek i zabrał głos:
"Witam wszystkich tu zgromadzonych by Republika, w wolności mogła się rozwijać,
by idee nie tak dawno przyjęte dalej nam przyświecały,
by Republika była Republiką już na zawsze, wolną, suwerenną, świecką - to znaczy
taka w której panuje rozdział tronu i ołtarza!

Witam wszystkich tych z centrową i lewicową duszą! Dziękuję że przybyliście do nas licznie i wyraziliście nam swoje poparcie
Obiecujemy was nie zawieść!

Teraz na scene zapraszam Pana Kornela Tloka by mógł zabrać i opowiedzieć wam o naszym programie dla Podgórza!"

Kornel Tlok
Kornel Tlok
Posts : 41
Join date : 2021-09-19
Age : 20

Zakończenie kampanii wyborczej SdPR Empty Re: Zakończenie kampanii wyborczej SdPR

Sat Oct 23, 2021 12:49 pm
"Cieszy ten widok, cieszy to że tak wielu z was chce oddać miedzy innymi na mnie głos! Przed przyjściem tutaj otworzyłem portal telewizji podgórskiej, i byłem w szoku, czy wiecie że aż 57% z was chce oddać na ans głos! To cudownie wiedzieć że twoja praca, często wykonywana z tyłu, zza placów prezesa partii ma swoje rezultaty i budzi Wasze zaufanie. Dsynkujemy!


Szanowni Państwo przybyłem tutaj jako kandydat na posła z ramienia SdPR, a także by poprzeć mojego kandydata na premiera, a jest nim Matsko Smrek. Wybierając SdPR możecie być pewni że wybieracie stabilizacje i spokojny rozwój Republiki.
Jako dyrektor PIKiG chcę się zająć legislacją pokrewną z moimi kompetencjami. Chcę by PIKiG został przekształcony w organ administracji centrfal,nej, a jego działąlność zostałą rozszeżona na działalność statystyczną zwłaszcza pod kontem ekonomiczno-gospodarczym.

Szanowni Państwo, SdPR to szansa na naprawdę stabilny rozwój Republiki i dołączenie jej do grona międzynarodowego.

Teraz proszę by swój głos zabrał kolejny kandydat SdPR, pan Jósko Trocky"
Jósko Trocky
Jósko Trocky
Posts : 20
Join date : 2021-09-19
Age : 19

Zakończenie kampanii wyborczej SdPR Empty Re: Zakończenie kampanii wyborczej SdPR

Sat Oct 23, 2021 3:36 pm
Zavitojte!

Jutro pojdziemy do urn! Jutro wybierzemy naszą przyszłość I miejmy nadzieję że wybierzemy mądrze.

Jako kandydat do Rady Poselskiej pragnę państwu obiecać że będę pracować na najwyższych obrotach mając na uwadze rozwój Republiki. Piorytetem mojej aktywności parlamentarnej będzie rozwój najwyższej kultury prawnej, w ramach prac legislacyjnych. Planuje także zająć się ustawa o wykształceniu informującą Uniwersytet w Koszycach, oraz pragnę zniesienia obowiązku znajomości języka podgorskiego dla utrzymania obywatelstwa.

Jako członek SdPR będę popierać kandydaturę premiera Smerka w reelekcji na ten urząd.

Pragnę także zadbać o rozwój republikańskich sił zbrojnych. Według mojej propozycji Armia będzie odpowiedzialna także za bezpieczeństwo wewnętrzne Republiki.

Szanowni obywatele chce także by wyrażone przez was poparcie dalo mi możliwość rozwoju regionalnego Republiki.
Sponsored content

Zakończenie kampanii wyborczej SdPR Empty Re: Zakończenie kampanii wyborczej SdPR

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum